پراکتر اند گمبل

Procter & Gamble

در سال 1837 ويليام پراکتر (شمع ساز) و جيمز گمبل (توليد کننده صابون) شرکت پراکتر اند گمبل را در سين سيناتي آمريکا تاسيس کردند. از آن تاريخ تا به امروز 7 نسل از خانواده پراکتر اند گمبل، محصولاتی را به بازار عرضه کرده است که روز به روز کيفيت زندگی مصرف کنندگان را بهبود بخشيده اند.

برندهای پراکتر اند گمبل روزانه 3 ميليارد بار زندگی مردم سراسر جهان را تحت تاثير خود قرار می دهند. اين برندهای پيشرو و قابل اعتماد، اعتبارخود را مديون کيفيت منحصر بفرد خود هستند. تعدادی از برندهای شرکت پراکتر اند گمبل به شرح زير می باشند:

Ace, Always, Ambi Pur, Ariel, Bounty, Charmin, Crest, Dawn, Downy, Duracell, Fairy, Febreze, Fusion, Gain, Gillette, Head & Shoulders, Iams, Lenor, Mach3, Olay, Oral-B, Pampers, Pantene, Prestobarba, SK-II, Tide, Vicks, Wella and Whisper

شرکت پراکتر اند گمبل خط توليد اولين برند خود را به نام صابون آيوری (Ivory Soap) راه اندازی کرد.

آقای کينگ سی ژيلت، برای اولين بار خودتراش KC Gillette Razor را توليد نمود.

تايد (Tide)، به بازار ايالات متحده معرفی شد.

محصولات کرِست (Crest) به بازار عرضه گرديدند.
با ارائه اين محصولات، بطور چشمگيری نوع نگرش افراد نسبت به مسئله مراقبت از دهان و دندان تغيير کرد.

شرکت پراکتر اند گمبل، پوشک يک بار مصرف پمپرز (Pampers) را با قيمت مناسب و کيفيت بسيار عالی به بازار عرضه نمود.

شامپو پنتين (Pantene Pro-V) به بازار ارائه شد.
اين محصول در کوتاه ترين زمان به پرفروش ترين شامپو در سراسر جهان تبديل گرديد.

شرکت پراکتر اند گمبل برای اولين بار ساشه های حاوی ماده ی تصفيه کننده ی آب را توليد کرد. اين محصول توانست انقلابی در برنامه ی "آب آشاميدنی سالم کودکان" در نواحی محرومی چون افريقا ايجاد کند.

شرکت پراکتر اند گمبل با حمايت از بازی های المپيک لندن کمپين "مادر، متشکرم" را راه اندازی نمود.

شرکت پراکتر اند گمبل، يکصد و هفتاد و پنجمين سالگرد تولد خود را با نگاهی به سوی آينده جشن گرفت. افق زيبای اين نگاه، توليد برندهای جديدی است که به واسطه آن ها سطح کيفی زندگی ميلياردها نفر در سراسر جهان بهبود خواهد يافت.
شرکت پراکتر اند گمبل در حال حاضر به 8/4 ميليارد نفر در سراسر دنيا با هدف بهبود کيفيت زندگی نسل کنونی و نيز نسل آينده خدمت می کند.

 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
    
ميله

Miele

در سال 1899 کارل ميله و رينهارد زينکان آلمانی، شرکت خانوادگی ميله را تاسيس کردند. اينک با گذشت بيش از صد سال، اين همکاری و مشارکت موفق کماکان ادامه داشته بطوريکه در حال حاضر نسل چهارم از هر دو خانواده ميله و زينکان مشترکا مديريت کمپاني ميله را بعهده دارند.
ميله يکي از بهترين و معتبرترين برندهاي دنيا مي باشد که در طول 114 سال سابقه درخشان خود، شعار "هميشه بهترين" را براي ارائه محصولات خود انتخاب نموده است. ميله در سال 2007 با پشت سر گذاشتن کمپاني هاي گوگل و پورشه جايزه بهترين برند دنيا را از آن خود کرده است.

ميله چندين دهه به توليد محصولاتي مانند دوچرخه، موتورسيکلت و ماشين سواري پرداخته ولي هميشه در حيطه لوازم خانگي با ابداعات خارق العاده خود دنيا را شگفت زده کرده است. محصولات خانگي ميله شامل جاروبرقي، ماشين لباسشويي و ماشين خشک کن، ماشين ظرفشويي، يخچال فريزر و لوازم توکار آشپزخانه مانند فر، گاز، مايکرويو، قهوه ساز و غيره مي باشند. اين محصولات کاملا ساخت کشور آلمان بوده و پس از از گذراندن آزمايشات مختلف کنترل کيفيت برای 20 سال استفاده مستمر به بازار مصرف عرضه ميگردند.

شرکت ميله توسط آقای کارل ميله و رينهارد زينکان تاسيس شد. اولين محصول ميله، دستگاه کره ساز بود که در آن زمان تنها به صورت دستی قابل انجام بود.

اولين ماشين لباسشويی که ايده آن از دستگاه کره ساز به وجود آمده بود، توسط ميله توليد شد.

در اين سال نيز اولين ماشين لباسشويی با موتور الکتريکی توسط ميله اختراع شد.

ميله در اين سال ها شروع به توليد اتوموبيل نمود و در کل تعداد 125 دستگاه اتوموبيل توليد شد که در نوع خود بهترين بودند. هنوز يکی از اين ماشين ها در موزه ميله در شهر گوترسلو موجود می باشد.

ميله توليد موتورسيکلت و دوچرخه را در کارخانه بيلفيلد شروع کرد که به مدت 36 سال ادامه داشت.

توليد اولين ظرفشويی الکتريکی در اروپا در اين سال و توسط شرکت ميله انجام شد و صنعت ظرفشويی را متحول نمود.

همچنين اولين جاروبرقی به شکل امروزی در اين سال توليد شد.

اولين ماشين لباسشويی تمام اتوماتيک و اولين خشک کن برای مصرف خانگی در اين سال ها و توسط شرکت ميله به بازار عرضه شد.

در اين سال ميله وارد بازار لوازم صنعتی و تخصصی بيمارستان شد.

توليد جديدترين سری لوازم توکار آشپزخانه که با توجه به هماهنگی فوق العاده آن ها با کابينت های آشپزخانه، طراحی آشپزخانه را متحول نمود.

توليد اولين ماشين لباسشويی و خشک کن و ظرفشويی که با ميکروپروسسور کنترل می شود.

اولين ماشين ظرفشويی در دنيا که دارای سه سبد بود توسط ميله توليد شد. سبد سوم جهت شستشوی مستقل و بهتر قاشق و چنگال ها در قسمت بالای ماشين ظرفشويی قرار داشت.

توليد تنها لباسشويی که امکان شستشوی لباس های پشمی و لباس هايی که تنها با دست قابل شستشو بودند را به مصرف کننده داد.

جشن سالگرد 100 سالگی ماشين لباسشويی ميله

ارائه صفحه کنترل لمسی برای ظرفشويی، بخارپز، فر و ماکرويوو در اين سال توسط شرکت ميله انجام شد. نوآوری های شرکت ميله همچنان تحول عظيمی در بازار لوازم خانگی به وجود می آورد.

ابداع سيستم Moisture plus (اضافه کردن رطوبت) برای فرها که باعث مي شد نتيجه بهتری در پخت غذا حاصل شود.

توليد سری جديد لوازم توکار Ice و Fire با روکش کروم و طلا که با استقبال جهانی مواجه شد.

توليد اولين سری قهوه سازهای روميزی ميله

امکان کنترل از راه دور دستگاه ها توسط سيستم شبکه داخلی (LAN)

توليد اولين اطوی بخار با ميز اطوی کاملا حرفه ای

بيست و پنجمين سالگرد ابداع سينی مخصوص قاشق چنگال در ظرفشويی توسط شرکت ميله

 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
    
رکيت بنکيزر

Reckitt Benckiser

شرکت رکيت بنکيزر در 150 سال گذشته همواره برای مصرف کنندگان محصولات خود در سراسر دنيا، نو آوري هايی را به ارمغان آورده است. شرکت رکيت بنکيزر با تکيه بر ميراث آلمانی - انگليسی خود توانسته است عملکرد اقتصادی و مسئوليت پذيری اجتماعی خارق العاده ای را به نمايش بگذارد که به وضوح در جدول زمانی ارائه شده در زير نشان داده شده است.

شرکت بنکيزر توسط يوهان آ. بنکيزر تاسيس شد.

اسحاق رکيت يک کارخانه توليد آهار معروف به کارخانه نشاسته را در شهر Hull خريداری کرد. انتخاب نام نشاسته برای اين کارخانه به اين دليل بوده است که در آن برای انجام عمليات آهار زنی، از نشاسته و سرب آبی و سياه استفاده می شده است.

اسحاق رکيت در سن 70 سالگی درگذشت و کسب و کار را به 3 پسر خود واگذار نمود.

شرکت رکيت و پسران کار گسترش کسب و کار خود را در سراسر جهان با حضور در بازار استراليا به عنوان اولين گام آغاز کرد.

خط توليد دتول (Dettol) راه اندازی شد.
يکی از موفقيت های شرکت رکيت و پسران، توليد و ارائه اين ماده ضد باکتری مورد تاييد متخصصين پزشکی، به بازار بود.

خط توليد مواد ضد عفونی کننده سّنپيک (Sanpic) راه اندازی شد.

شرکت رکيت و پسران با شرکت جی جی کولمن ادغام شده و در نهايت شرکت رکيت و کولمن تاسيس گرديد.

خط توليد اِير ويک (Air Wick) در ايالات متحده راه اندازی شد.

پودر فينيش (Finish) مخصوص ماشين ظرفشويی خودکار در ايالات متحده، به بازار عرضه شد.

شرکت بنکيزر خط توليد کالاهای مصرفی و پاک کننده های صنعتی گوناگونی را بطور هم زمان راه اندازی کرد و در همان سال خط توليد کاهنده ی سختی آب، کّلگن (Calgon) نيز راه اندازی گرديد.

خط توليد لکه بّرهای وّنيش (Vanish) راه اندازی شد.

داروی مسکن نوروفن (Nurofen)، اولين داروی OTC(بدون نياز به نسخه) ضد دردی بود که در آن از ايبوپروفن (Ibuprofen) استفاده شده بود. اين محصول در سال 1950 برای اولين بار به بازار عرضه شد.

شرکت رکيت کولمن، امتياز محصولات اِير ويک را خريداری کرد.

شرکت های رکيت کولمن و بنکيزر پس از ادغام با يکديگر به شرکتی به نام رکيت بنکيزر، بهترين شرکت در زمينه توليد محصولات پاک کننده، تبديل شدند.

شرکت رکيت بنکيزر به منظور رشد فعاليت خود در زمينه توليد و فروش داروهای OTC (بدون نياز به نسخه) ، شرکت Boots Healthcare International را خريداری نمود.

خط توليد خوشبو کننده ی اتوماتيک هوا به نام Air Wick Freshmatic از سری محصولات اِير ويک راه اندازی شد.

وّنيش (Vanish) جايگاه اول جهان را کسب کرد!

شرکت رکيت بنکيزر پس از خريد شرکت SSL International، برندهای ديورکس (durex) و شول (Scholl) را به ليست محصولات خود اضافه کرد.

شرکت رکيت بنکيزر استراتژی جديدی را در رابطه با عملکرد و اهداف خود در آينده اعلام کرد:
"چشم انداز ترسيم شده از آينده برای ما، جهانی است که مردم آن سالم تر و بهتر زندگی می کنند و هدف ما اين است که بتوانيم با ارائه راه حل ها و نوآوری های خود، زندگی شادتر و سالم تری را به مردم هديه کنيم."

شرکت رکيت بنکيزر امتياز شرکت توليد کننده ی ويتامين و مکمل های غذايی Schiff Nurtition را خريداری نمود.

 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
    
فيليپس روشنايی

Philips

فيليپس پيشگام بسياری از پيشرفت های کليدی در زمينه روشنايی طی 121 ساله گذشته بوده که پايه و اساس قدرت اين شرکت به عنوان رهبر دگرگونی های ديجيتال است. فيليپس به عنوان يک پيشرو در زمينه تخصصی توسعه و توليد روش های نوآورانه در بازار شناخته شده است.
فيليپس در بخش فضای داخلی برای خانه، مغازه، ادارات، مدارس، هتل ها، کارخانه ها و بيمارستان ها پيشنهادات متنوعی را ارائه می دهد.

در بخش فضاهای خارجی نيز محصولاتی برای جاده ها (روشنايی خيابان ها و چراغ های خودروها) ، فضاهای عمومی، محوطه پارک ها و زمين های ورزشی طراحی کرده و علاوه بر اين محصولاتی خاص برای نورپردازی پروژه های معماری و محصولات کاربردی ويژه ايی در زمينه نور در باغبانی و تصفيه آب ارائه می دهد.

کن وود

Kenwood

شرکت کن وود از سال 1974 با افتخار محصولات و لوازم آشپزخانه ی با کيفيت و کار آمدی را طراحی و توليد نموده است. هدف اين شرکت به عنوان يک متخصص در زمينه توليد لوازم آماده سازی و طبخ مواد غذايی، همواره بر اين امر متمرکز بوده است که تمامی محصولات کن وود در کنار کيفيت بالا و حداکثر سهولت در استفاده، لذت آشپزی را برای مصرف کننده به ارمغان بياورند.
کارايی بالای محصولات کن وود اعتماد به نفس لازم برای طبخ بهترين غذاها در مناسبت های مختلف را به شما هديه می کند. به لطف ارائه طراحی های ماندگار، محصولات کن وود زيبايی آشپزخانه ی شما را برای نسل های پی در پی حفظ می نمايد. ظاهر زيبا و کيفيت با دوام اين محصولات تضمين کننده ی سرمایه ی شماست که تا سال ها برای شما باقی مي ماند.

آقای کِنِت وود اين شرکت را تاسيس نمود و بطور هوشمندانه ای تُستر الکتريکی را به گونه ای طراحی کرد که مصرف کننده بتواند هر دو سمت نان را بدون دخالت دست، تُست نمايد. او سه سال بعد در سال 1950 با معرفی محصولات Kenwood Chef به بازار، آشپزخانه های بعد از دوران جنگ را متحول نمود.

عرضه ی محصولات Kenwood Chef در نمايشگاه "خانه ايده آل" زنان خانه دار را مجذوب قابليت های بی نظير خود در استفاده کمتر از دست و در نتيجه، کاهش زحمت آنان نمود.

آقای کِنِت وود محصولات Kenwood Chef را به يک شاخص طراحی تبديل کرد که ابعاد جديدی از توليد را ارائه می داد.

1973 - شرکت کن وود پس از ورود به عصر ديجيتال اولين کنترل کننده ی سرعت الکترونيکی را معرفی کرد.
1979- شرکت کن وود اولين غذاساز خود را با نام de-luxe به بازار عرضه نمود.

يک زندگی، يک افسانه
آقای کِنِت وود در سن 81 سالگی درگذشت و نام خود را که متقارن با کيفيت و مدرنيته در آشپزخانه ها و خانه های سراسر دنيا بود، به يادگار گذاشت .

شرکت کن وود با پيوستن به گروه دِلونگی (De-longhi) عصر جديدی از پيشرفت را آغاز نمود.

شصتمين سالگرد
شرکت کن وود پيشرو در اتوماسيون لوازم آشپزخانه، از سال 1947 که آقای کِنِت وود اولين وسيله ی خود را ساخت، انقلابی در پخت و پز خانگی به راه انداخته است.

امروز همانطور که آقای کِنِت وود سال ها قبل نيز به اين نتيجه رسيده بود، مهم ترين ماموريت شرکت کن وود رضايتمندی مشتری و تبديل تجربه ی آشپزی در آشپزخانه به امری ساده، مفيد و لذتبخش است.

 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
 •   
    
بالزن

Bahlsen

بالزن و لايبنيز دو برند شناخته شده در صنعت بيسکويت سازي آلمان هستند بطوريکه براي يک آلماني اصيل، بيسکويت يعني بالزن. اين دو برند پيشرو از جمله بزرگترين برندهاي صنعت بيسکويت سازي در اروپا هستند.

دفتر مرکزي شرکت بالزن در هانوفر آلمان واقع شده است. اين شرکت داراي 5 کارخانه توليدي در اروپا بوده و محصولات آنها به بيش از 50 کشور در سراسر دنيا صادر مي شود و همچنان اين روند صادرات، رو به افزايش است. شرکت بالزن فعاليت خود را از سال 1889 با پخت شيريني هاي با کيفيت شروع کرده و با تجربه اي 125 ساله توانسته رتبه اول در صنعت بيسکويت سازي آلمان را به خود اختصاص دهد.

تمامي محصولات برند بالزن داراي مهر کيفيت کشور آلمان (The German Heritage Seal) هستند. اين نماد، نشان دهنده ي کيفيت بالاي محصولات بوده و تعهد توليدکنندگان در استفاده از بهترين مواد اوليه و رعايت کليه استانداردهاي توليد را تضمين مي کند.

بالزن متعهد است که در توليد محصولات خود از هيچگونه ماده رنگي مصنوعي، مواد نگهدارنده و روغن هيدروژنه استفاده نمي کند. همچنين گندم مورد نياز، فقط از مزارعي تامين مي شود که تحت کنترل و با استانداردهاي اين شرکت به فعاليت مشغول هستند. کاکائوي مصرفي مورد نياز نيز مي بايست داراي استاندارد شناخته شدهباشد.

All Brands
.تمامی حقوق برای شرکت تهران بوران محفوظ است