جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان

جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان با حمایت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۳ از ساعت ۱۸ تا ۲۱:۳۰، با حضور برخی از نمایندگان مجلس و مدیران شرکت ها و صاحبان صنایع در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

دوشنبه ۱۱ اسفند

  
همایش معرفی خمیردندان اورال بی در جشن ۲۵ سالگی تهران بوران

تهران بوران، آغاز بیست و پنجمین سال فعالیت خود را با معرفی خمیردندان اورال بی جشن گرفت.
در این مراسم خمیردندان اورال بی در حضور جمعی از اساتید دانشگاهی، دندانپزشکان و متخصصین بهداشت دهان و دندان، دکتران داروساز، کارشناسان محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان ملی استاندارد ایران به همراهی جمعی از مدیران ارشد کمپانی پراکتر اند گمبل (Procter& Gamble) رونمایی شد.
خمیردندان اورال بی پرواکسپرت محصولی پیشرفته و منحصر بفرد از برند موفق اورال بی است.

سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳

  
خمیردندان های پرو اکسپرت اورال بی، محصولی جدید از برترین برند مسواک در دنیا

خمیردندان اورال بی پرواکسپرت توسط متخصصان دهان و دندان و به کمک فناوری‌های پیشرفته تولید شده و نتیجه کار خمیردندانی است که کارایی پنج خمیردندان تخصصی را در خود دارد و به شما دندان‌هایی سالم‌تر و قوی‌تر هدیه می کند.
این خمیردندان در مقایسه با خمیردندان‌های معمولی توانایی بیشتری در مقابله با جرم، پلاک، حساسیت، فرسایش مینای دندان و بیماری‌های لثه دارد. به علاوه از پوسیدگی دندان پیشگیری نموده، دهان را خوشبو کرده، رنگدانه ها را برداشته و از تشکیل مجدد آنها جلوگیری می نماید.

۸ آذر ۹۳

  
پنتین دوباره در ایران

موهایی سالم در ۱۴ روز

۲۶ خرداد ۱۳۹۳

  
اسامی برندگان قرعه کشی نوروزی براون

شرکت تهران بوران در بهمن ماه ۱۳۹۲ اقدام به اجرای طرح خرید نوروزی محصولات براون نموده است. در این طرح مشتریان از تاریخ ۹۲/۱۱/۲۲ تا پایان ۹۲/۱۲/۲۵ با خرید هر یک از محصولات لوازم خانگی بروان از فروشگاه های معتبر سراسر کشور و پیامک کردن کد قرعه کشی درج شده بر روی بسته بندی دستگاه به شماره تلفن درج شده روی بسته، در قرعه کشی ۵۰ دستگاه iphone ۵C شرکت نمودند.
جهت دیدن اسامی برندگان در وب سایت, روی این خبر کلیک کنید.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  
آلویز دایموند، محصولی جدید از آلویز

بهترین محافظت با آلویز دایموند، به نرمی و لطافت ابریشم

۱۵ بهمن ۱۳۹۲

  
برچسب اصالت بر روی محصولات تهران بوران

کلیه محصولات آرایشی و بهداشتی شرکت تهران بوران دارای مجوز واردات از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و با برچسب اصالت ارائه می گردد.
برای اطمینان از اصالت کالای خریداری شده، با خراشیدن برچسب اصالت، کد ۱۶ رقمی مربوطه را طبق دستورالعمل مندرج، توسط یکی از روش های ارسال پیام کوتاه، وب سایت و یا تلفن گویا استعلام کنید و اطلاعات کامل محصول را دریافت کنید.

دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۲

  
  
  
  
All Brands
.تمامی حقوق برای شرکت تهران بوران محفوظ است