Leibniz

بالزن و لایبنیز دو برند شناخته شده در صنعت بیسکویت سازی آلمان هستند بطوریکه برای یک آلمانی اصیل، بیسکویت یعنی بالزن. این دو برند پیشرو از جمله بزرگترین برندهای صنعت بیسکویت سازی در اروپا هستند.

دفتر مرکزی شرکت بالزن در هانوفر آلمان واقع شده است. این شرکت دارای 5 کارخانه تولیدی در اروپا بوده و محصولات آنها به بیش از 50 کشور در سراسر دنیا صادر می شود و همچنان این روند صادرات، رو به افزایش است. شرکت بالزن فعالیت خود را از سال 1889 با پخت شیرینی های با کیفیت شروع کرده و با تجربه ای 125 ساله توانسته رتبه اول در صنعت بیسکویت سازی آلمان را به خود اختصاص دهد.

تمامی محصولات برند بالزن دارای مهر کیفیت کشور آلمان (The German Heritage Seal) هستند. این نماد، نشان دهنده ی کیفیت بالای محصولات بوده و تعهد تولیدکنندگان در استفاده از بهترین مواد اولیه و رعایت کلیه استانداردهای تولید را تضمین می کند.

بالزن متعهد است که در تولید محصولات خود از هیچگونه ماده رنگی مصنوعی، مواد نگهدارنده و روغن هیدروژنه استفاده نمی کند. همچنین گندم مورد نیاز، فقط از مزارعی تامین می شود که تحت کنترل و با استانداردهای این شرکت به فعالیت مشغول هستند. کاکائوی مصرفی مورد نیاز نیز می بایست دارای استاندارد شناخته شدهباشد.

 
All Brands
.تمامی حقوق برای شرکت تهران بوران محفوظ است